Adopcje - Adoptions


Hodowcy często szukają nowych domów dla swoich podpiecznych. Nie znaczy to, że ich nie kochają lub chcą sie ich pozbyć. Wręcz przeciwnie! Kochają i szukają nowych, odpowiedzialnych właścicieli. Na prawdę są to trudne chwile dla hodowców - rozstania.

Niestety jest to czasami konieczne, ponieważ nowy dom i nowi właściciele są lepszym rozwiązaniem niż życie w izolacji od reszty stada i życie w jednym pomieszczeniu. Koty są czasami okrutne wobec siebie i eliminują ze stada wykastrowane i wysterylizowane osobniki. Wygląda to tak, że kocury aktywne seksulanie po prostu biją wykastrowne inne zarówno koty, jak i kotki. Tak samo zachowują się kotki wobec siebie. Jest to koszmar, którego każdy hodowca chciałby uniknąć.

W tym momencie chciałbym tylko dodać, że cały ten koszmar mija... po prostu po przeprowadzce!

Dlatego, po kilkunastu latach mojej przygody z kotami, jestem już w stanie zaakceptować tą decyzję, bo jest to szansa na lepsze życie dla moich kochanych kotów!

W wielu zaprzyjaźnionych hodowlach są kotki do adopcji, na pewno znajdziemy dla Ciebie wysterylizowanego, rasowego kotka. Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną adopcja dorosłego kotka - po prostu napisz do nas!

Iwona Koroluk

 

 
Projektowanie Stron Internetowych - Vanti   All rights reserved © Sheramar.pl 2008-2014